Tomasz Kalinowski

LEKARZ WETERYNARII/ CHIRURG/ KIEROWNIK MEDYCZNY PRZYCHODNI

Lek. wet. Specjalista chirurg

Członek ESVOT Ukończył studia Na wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2006, W 2010 roku ukończył podyplomowe studia specjalizacyjne z Chirurgii Weterynaryjnej na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, do 2011 roku był pracownikiem i lekarzem ordynującym w Klinice małych zwierząt WMW SGGW.

Od 2011 założyciel i kierownik Kliniki W Konstancinie-Jeziorna Współautor publikacji naukowych z zakresu nauk klinicznych, konsultant naukowy podręcznika medycyny pola walki z zakresu traumatologii i intensywnej terapii psów. Uczestnik ESAVS ( European School for Advanced Veterinary Studies) z zakresu ortopedii I traumatologii psów i kotów Wykładowca szkoleń z zakresu chirurgii i neurochirurgii Członek ESVOT (European Society of Veterinary Orthopaedics and Traumatology).

Uczestnik licznych szkoleń z zakresu Ortopedii i Chirurgii W zakres jego kwalifikacji wchodzą konsultacje, diagnostyka i leczenie operacyjne skomplikowanych przypadków z zakresu: Chirurgii ogólnej i onkologicznej , ortopedii psów i kotów, diagnostyki i leczenia operacyjnego pacjentów neurologicznych z urazami rdzenia kręgowego i kręgosłupa.

Diagnostyka i leczenie artroskopowe i endoskopowe

Tomasz Kalinowski